Woman planting vegetable in small home garden

Szambo do Twojego samochodu kempingowego

Jest wiele osób przeprowadzających się które kupiły ziemię i pozostają w swoim kamperze, dopóki ich wymarzony dom nie zostanie ukończony. Wygoda posiadania dodatkowego szamba na miejscu i regularnego pompowania jest korzystna nie tylko dla właściciela domu, ale także dla środowiska.

Po co kupować zbiornik na fekalia do przyczepy, skoro można go wypożyczyć na potrzebny czas?

Zakup czołgu może być kosztowną opcją na kilka miesięcy. Nasz program to miesięczna usługa, wynajmujemy ci zbiornik, zostawiamy go w twojej lokalizacji i regularnie wypompowujemy ścieki. Gdy nie będziesz już potrzebować zbiornika szamba na fekalia, my go odbierzemy. Łatwość tego programu dodaje poziom komfortu i ulgi podczas pobytu w kamperze. Nie będziesz musiał się pakować, aby jechać na wysypisko lub na pole namiotowe.

Szamba i systemy septyczne wymagają regularnej konserwacji, podobnie jak wiele części domu, pojazdu, a nawet ciała. 1 na 5 domów ma system septyczny, a odpowiednia pielęgnacja pomoże mu działać prawidłowo przez wiele lat. 

Zapewniamy profesjonalną rzetelną pracę. Nasze usługi obejmują – naprawy systemów szamba , inspekcje szamba , pompowanie szamba i instalacje pionów, by wymienić tylko kilka. Jeśli masz więcej pytań lub zastanawiasz się , jak działa system septyczny , odwiedź naszego bloga, aby uzyskać więcej informacji lub kliknij dowolny z powyższych linków, aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług.

Funkcje programu

  • Wynajem szamba
  • Zrzut zbiornika
  • Miesięczne zaplanowane wypompowanie
  • Odbiór cysterny
  • Zbiornik pasuje pod większość jednostek
  • Rozmiar zbiornika: 95 ″ dł. x 56 ″ szer. x 16 ″ wys
  • Mieści 300L