szamba z betonu

Komercyjny monitoring systemu septycznego

Kiedy jesteś odpowiedzialny za budynek komercyjny, wiele różnych aspektów pracy wymaga uwagi. Czasami myślenie o wszystkich drobnych sposobach, w jakie różne rzeczy mogą pójść nie tak, może być przytłaczające. Jednym z tych często zapominanych systemów jest szambo. Pomiędzy alarmami przeciwpożarowymi, pielęgnacją podłóg, rutynową konserwacją i ogólnymi środkami bezpieczeństwa, jak masz czas, aby pomyśleć o systemie septycznym? To proste: pozwól zająć się tym profesjonalistom. Wszystko, co musisz zrobić, to umówić się na usługę pompowania, a my pojawimy się i zajmiemy się zbiornikiem za Ciebie — nie musisz sam sobie z tym radzić. W rzeczywistości żaden właściciel budynku ani właściciel szamba mieszkalnego nie powinien próbować samodzielnie pompować swojego systemu, ponieważ może to być dość niebezpieczne. Ale skąd wiesz, kiedy nadszedł czas, aby przepompować system septyczny? Dobrze, najlepszą praktyczną zasadą jest co dwa do pięciu lat, w zależności od sposobu użytkowania systemu. Nie powinieneś iść dłużej niż pięć lat między usługami septycznymi, ponieważ może to spowodować poważne problemy.

Oznaki, że Twój system septyczny wymaga serwisu

Jeśli minęło więcej czasu, niż pamiętasz, odkąd twój system septyczny został przepompowany, najlepszą rzeczą do zrobienia jest skontaktowanie się z Szamba betonowe w celu uzyskania usługi. Oczywiście, jeśli zauważysz którykolwiek z poniższych objawów, nadszedł czas, aby pompować system i rozważyć naprawę.

Kopie zapasowe kanalizacji

W budynku komercyjnym potencjał cofnięcia kanału ściekowego jest zawsze dobry. Nigdy nie wiadomo, co ktoś spuści w toalecie. I uwierzcie nam, kiedy mówimy, że widzieliśmy całkiem szalone rzeczy, które zostały spłukane w toalecie. Prawdopodobieństwo, że wszystko i wszystko trafi do szamba i kanalizacji, jest większe, jeśli prowadzisz działalność usługową, taką jak restauracja lub siłownia. Kiedy kanał ściekowy cofa się do budynku, najlepiej wezwać hydraulika. Będą w stanie ustalić, czy tworzenie kopii zapasowych jest spowodowane przez martwego szczura domowego w rurach, czy też przez pełny system septyczny.

Powolne dreny

Czy kiedykolwiek wylałeś kawę do odpływu i po prostu patrzyłeś, jak brązowy płyn nie chce spłynąć? Potem wrócił godzinę później i kawa zniknęła? Cóż, to nie z księgowości desperacko wysysa kawę ze zlewu — to powolny odpływ. Kiedy masz powolny odpływ, winowajcą może być zablokowana rura lub, co gorsza, pełny szambo.

Komercyjne pompowanie szamba

Jeśli zauważysz którykolwiek z tych warunków i miałeś kontrolę hydraulika nad infrastrukturą kanalizacyjną, prawdopodobnie potrzebujesz ekspertów od pompowania szamba betonowe z nami. Bez względu na to, gdzie jesteś w okolicy, jesteśmy w stanie przyjechać do Twojej lokalizacji i przepompować szambo. Nie wahaj się do nas zadzwonić, nawet jeśli nie jesteś pewien, ile czasu minęło od ostatniej usługi. Oczekujemy na kontakt zwrotny.