pexels-negative-space-34600

Przyjrzyjmy się najpierw podstawowym funkcjom stron internetowym, a później zajmijmy się tymi, które zmieniają grę.

1) Moduł polecanych postów: jeśli planujesz tworzyć niesamowite treści dla swoich kupujących, prawdopodobnie po przejrzeniu jednego z nich poproszą o więcej. Za pomocą modułu rekomendowanych postów możesz przedstawić odwiedzającym Twoje najlepsze treści. W miejsce tej funkcji sklepy internetowe czasami sięgają po poprzednią i następną funkcjonalność bloga. To równie dobre budowanie sklepów internetowych!

2) Wyszukiwanie i kategorie blogów: Pasek wyszukiwania blogów pomaga Twoim lojalnym czytelnikom poruszać się po Twoim blogu i odkrywać określone treści. W przypadku braku wyszukiwania na blogu odwiedzający będą mieli trudności z odkrywaniem treści związanych z określonymi tematami. Kategorie są pomocne w ten sam sposób. Obie te funkcje nie są technicznie trudne. Upewnij się więc, że trafią one na blog Twojego sklepu internetowego.

3) Potężny pulpit administratora: jeśli chodzi o rozwój, niewiele można osiągnąć bez wglądu w dane. Od odbiorców, przez dane demograficzne, sprzedaż i przychody, pulpit administratora zapewnia wszystko, co pomoże Ci w podejmowaniu decyzji. Ponadto powinien być łatwy w użyciu, aby partnerzy handlowi mogli z łatwością korzystać z jego możliwości. Jest to wysoce zalecane przez najlepsze sklepy internetowe Wrocław.

4) Pole komentarzy: ludzie uwielbiają dzielić się swoimi przemyśleniami i opiniami po przejrzeniu dobrej treści. W przypadku braku pola komentarzy jest to prawie niemożliwe. Moduł komentarzy na blogu tworzy dużą wartość pod względem zaangażowania odwiedzających; kolejna nieskomplikowana funkcja, która musi być częścią bloga Twojego sklepu internetowego.

5) Potężny CMS: Sklepy to bardzo dynamiczne platformy, które są stale aktualizowane o nowe listy produktów. W związku z tym zmiana opisów produktów, zdjęć i innych szczegółów technicznych powinna być łatwa przy niewielkiej wiedzy programistycznej. Dlatego potrzebujesz potężnego CMS (system zarządzania treścią) dla swojego sklepu internetowego!