ditch-gc3165e486_1280

KORZYŚCI Z HYDROKOPÓW DLA FIRM.

WYKOPY WODNE: CZYSTSZY I BEZPIECZNIEJSZY SPOSÓB KOPANIA

Czy potrzebujesz prac ziemnych w swojej firmie, ale martwisz się o uderzenie w linie gazowe i wodne oraz uszkodzenie usług światłowodowych? W takim razie należy zastosować wykopy szamba; nowoczesna i bezpieczniejsza metoda kopania w przeciwieństwie do bardziej tradycyjnych metod.

Czemu? Po prostu, istnieje kilka korzyści związanych z wykopami wodnymi; oszczędzając czas i pieniądze.

MNIEJ CZASOCHŁONNE I BEZPIECZNIEJSZE DLA PRACOWNIKÓW

Wykopy wodne (zwane również wykopami nieniszczącymi) są tańsze i mniej czasochłonne niż metody tradycyjne. Konwencjonalna metoda kopania wymaga ręcznego kopania wokół instalacji, co nie tylko trwa dłużej, ale może być niebezpieczne dla pracowników, jeśli pracują w pobliżu sieci energetycznej, kanalizacyjnej, telekomunikacyjnej i światłowodowej, a ponadto zawsze istnieje zagrożenie zapadnięcia się rowu- w.

MNIEJ DESTRUKCYJNE NIŻ TRADYCYJNE METODY

Wykopy hydropróżniowe w porównaniu z tradycyjnymi wykopami są mniej destrukcyjne, dzięki czemu przywrócenie otoczenia do pierwotnego stanu zajmuje mniej czasu.

BRAK USZKODZEŃ URZĄDZEŃ

Wreszcie, i być może najważniejsze, użycie techniki wykopów próżniowych zapewni 100% dokładność w lokalizacji usług podziemnych; upewniając się, że nie doszło do uszkodzenia. Połącz te trzy czynniki, a hydro-próżniowe wykopy nie tylko zaoszczędzą Twój czas, ale także pieniądze.

JAK TO DZIAŁA?

Metoda wykopów hydropróżniowych wykorzystuje wodę pod ciśnieniem do rozbicia gleby, która jest następnie usuwana za pomocą systemu próżniowego. Po usunięciu gleba, brud i wszelkie zanieczyszczenia są przechowywane w zbiorniku do przechowywania, dopóki nie zostaną wywiezione poza teren budowy i usunięte w zatwierdzonym miejscu. W przeciwieństwie do tradycyjnych metod, proces ten jest czystym, precyzyjnym i wydajnym sposobem kopania, przy minimalnym uszkodzeniu powierzchni powyżej.

Skoro zdecydowałeś, że ta metoda jest dla Ciebie odpowiednia, jak znaleźć specjalistę od szamba, na którym firmy mogą polegać? To proste. Kontaktujesz się z nami.

Nasz zespół jest bardzo wydajny, jeśli chodzi o wykopy wodne, wykonując pracę szybko i w ramach budżetu, nie powodując żadnych szkód w środowisku zewnętrznym. O co więcej można prosić? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać bezpłatną wycenę wykopów wodnych dla Twojej firmy.